Archviz – architektonické vizualizace

Archviz

Interaktivní. Virtuální.

Jste architekt a chcete své exkluzivní klienty zaujmout něčím víc, než jen klasickými 3D rendery? Chcete jim zprostředkovat zážitek ve virtuální realitě? Chcete mít ve svých prezentacích možnost změny denní doby, ročního období nebo počasí? Chcete se věnovat své kreativní práci a neřešit technické aspekty tvorby vizualizace? Ať už se jedná o vizualizace interiéru, exteriéru nebo celého obytného bloku pro developery, nic není problém! Obraťte se na nás a my Vám takovou vizualizaci rádi vytvoříme.

Co naše vizualizace umí

 • změna denní doby
 • změna ročního období (stromům na podzim zežloutne listí, v zimě opadají zcela, krajina zapadá sněhem)
 • změna počasí (jasno / zataženo / déšť / sněžení)
 • postupný růst stromů
 • po ulicích můžou jezdit auta a cyklisti a chodit chodci
 • animovaní lidé provádějící různé činnosti vdechnou vaší prezentaci život – sekretářka telefonuje, šéf prezentuje kolegům něco v zasedačce, dělník pracuje se sbíječkou, dítě si hraje na hřišti… žádné nudné statické 2D cutouty
 • všechny prostory „zabydlíme“, jakoby byly používány skutečnými lidmi – na stolech se budou válet odložené papíry, hrníčky od kafe, na kuchyňské lince bude odložená pizza a nádobí…
 • oživíme i prostředí – po nebi budou létat ptáci, v jezírku plavat ryby, na vedlejší louce se můžou pást krávy…
  přepínámí mezi režimem chůze a létání
 • vše je plně interaktivní (jako počítačová hra) – žádné předrenderované sekvence
 • možnost prezentace jak na standardním monitoru, tak v brýlích pro virtuální realitu
 • samozřejmě umíme vytvořit také klasické rendery, panoramata a klasická i 360° videa
[s201_bai id="2"]

Jak na to

 1. Vy si vytvoříte svůj návrh přesně tak, jak jste zvyklí např. ve SketchUpu, Archicadu nebo Revitu (ale může to být i téměř libovolný jiný program, ze kterého je možné udělat export v nějakém standartním formátu. Hlavní podmínkou je to, aby to byl návrh ve 3D, ne tedy pouze 2D výkresy).
 2. Zkontaktujete se s námi a společně domluvíme detaily.
 3. Zašlete nám Vaše data. My je zkontrolujeme a případně spolu probereme nutné a doporučené úpravy.
 4. My začneme pracovat na tvorbě virtuální prohlídky. Celý proces tvorby prezentace s Vámi budeme samozřejmě konzultovat a průběžně posílat náhledové screenshoty a videa.
 5. Odevzdáme Vám dokončenou prohlídku.
 6. Vy ji odprezentujete svému zákazníkovi, který z ní bude nadšen :).

Ukázky

Byt single muže v industriálním stylu

Tento ukázkový projekt je vymodelován čistě ve SketchUpu a je postaven pouze na objektech stažených ze SketchUp makretplace. To sice do jisté míry ovlivňuje kvalitu, protože těmto modelům chybí určité náležitosti pro to, aby se z nich dala udělat fotorealistická prohlídka, na druhou stranu to odpovídá kvalitě, jakou dostanete, necháte-li si u nás vytvořit prohlídku vytořenou z dat pocházejících právě ze SketchUpu, který je mezi architekty a bytovými designery asi nejpopulárnější.

Byt si můžete projít buď na webové 360 stupňové prohlídce výše, nebo si níže můžete stáhnout jeho verzi pro Windows. V té se potom můžete volně procházet, pouštět hudbu, rozsvicovat světla atd., stejně jako například v počítačové hře.

V blízké době připravíme také další ukázkový projekt, který již bude zaměřen na maximální fotorealismus.

Stažení