Služby

3D skenování

Naskenujeme prakticky všechno, od hřebíku po lokomotivu a vlastně klidně i celé železniční depo :). Sochy, lidi, auta i autodíly, fasády, filmové kulisy, interiéry i exteriéry...

Virtuální prohlídky

Tvoříme virtuální prohlídky domů, bytů, restaurací , kaváren, výrobních hal, kanceláří a libovolných jiných nemovitostí.

Archviz

Vytváříme interaktivní architektonické vizualizace, ve kterých se můžete volně pohybovat, měnit počasí, denní dobu či roční období.

3D/VR aplikace

VirtuBee.net je náš inovativní 3D prezentační systém pro efektivní digitální propagaci libovolných výrobků na dálku.

O nás

Služby 3D skenování nabízíme od roku 2016, ale zkušenosti máme mnohem delší. Pracovali jsme na mnoha zajímavých projektech jak v herní a filmové branži (Knightfall, Genius, Carnival Row, Das Boot, The Terror aj.), tak v dalších oblastech, kde skenování najde svoje využití, jako je digitalizace kulturního dědictví, dokumentace rekonstrukcí, tvorba projektové dokumentace tam, kde dokumentace chybí, nebo neodopvídá skutečnosti, kontrola kvality, ověřování přesnosti aj.

Postupně jsme naše služby rozšířili také o tvorbu interaktivních architektonických vizualizací, virtuálních prohlídek a nově také o vývoj 3D aplikací v Unreal Engine 4.

Feedback

Everything looks great!
 
 
Scott Boyajan
Scott Boyajan
a52 Los Angeles
Thanks a lot, it's a pleasure to work with you!
 
Stefan Kessner
Stefan Kessner
Lugundtrug VFX
This looks fantastic! Great job! Next projects are coming up very soon.​
Frank Kaminski
Frank Kaminski
Jumping Horse Film VFX
Awesome work! As always :).
 
 
Johannes Bohm
Johannes Böhm
Sharkmob Games Studio

Kontakt

Zaujaly Vás naše služby? Kontaktujte nás telefonicky, mailem, nebo přes náš kontaktní formulář. Těšíme se na spolupráci!